شعب و نمایندگی های فعال

سمپاشی نایب

شعبه شمال تهران

سمپاشی شعبه شمال تهران با پوشش دادن مناطقی که شامل ازگل، زعفرانیه، دزاشیب، اقدسیه، ولنجک، الهیه، فرمانیه، محمودیه، نیاوران، میرداماد، سعادت آباد، آجودانیه، الهیه، اندرزگو، تجریش، جردن، فرشته، ونک، اوین، سعدآباد، مقدس اردبیلی و … می‌باشد. خدمات سمپاشی و طعمه گذاری را با بالاترین کیفیت انجام می‌دهد.
در سمپاشی نایب با در نظر گرفتن آفت مورد نظر سمپاشی و طعمه گذاری انجام می‌شود. در سمپاشی نایب از دستگاه‌های به روز و تخصصی استفاده می‌شود. سمپاشی نایب با اتکا به سال‌ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در شمال تهران است.

شعبه شرق تهران

سمپاشی نایب در نظر دارد که همه نقاط تهران علی الخصوص شرق تهران را پوشش دهد تا شما بتوانید به راحتی به کلیه خدمات این مجموعه دسترسی داشته باشید. سمپاشی در شرق تهران مناطقی مانند دردشت، لویزان، کرمان، تهرانپارس، گلشن، سبلان، رسالت، مجیدیه، هفت حوض، پاسداران، تهران نو، پیروزی، نارمک و … را پوشش می دهد.

شعبه غرب تهران

پیدا کردن سمپاشی با کیفیت در منطقه وسیعی مانند غرب تهران کار ساده‌ای نیست اما باید بدانید که ما با تجربه بالا بهترین خدمات را به شما ارائه خواهیم داد. سمپاشی نایب در محله‌هایی مانند شهرک غرب، سعادت آباد، میدان کاج، میدان سرو، فرحزادی، پونک، جنت آباد، گیشا، صادقیه، شهران، ستارخان، اکباتان و… آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

شعبه جنوب تهران

اگر نیاز به خدمات سمپاشی دارید، بدون تردید با سمپاشی جنوب تهران نایب تماس بگیرید و بدانید ما در اسرع وقت به سفارشات شما رسیدگی می‌کنیم. این شعبه همانند سایر شعبات کلیه خدمات مربوط به سمپاشی و طعمه گذاری حشرات و جوندگان موذی را با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام می‌دهد. در نظر داشته باشید که محله‌هایی مانند نازى آباد، شوش، شهررى، خراسان، مولوى، مشیریه، منیریه، خزانه، سیروس، شهید صابونیان، فداییان اسلام، افسریه، جوادیه و… شامل این خدمات می شوند.

ارتباط سریع با سمپاشی نایب