بپرسید


  آیا سوالی از سمپاشی نایب دارید؟

  ابتدا سوالات و پاسخ های زیر را مطالعه کنید و اگر پاسخ سوال خود را پیدا نکردید از ما بپرسید. ما در سریعترین زمان سوال شما را پاسخ خواهیم داد.

  سوال و پاسخ ها

  سلام سمپاشی سوسک چه قیمتی است؟

  باسلام قیمت سمپاسی بستگی موارد زیادی مانند نوع حشره، متراژ منزل و نوع سم دارد. در سمپاشی نایب قیمت پایین تر از مصوب اتحادیه و با کیفیت بالا و تضمینی انجام می‌شود.

  سلام فروش سم هم دارید؟

  باسلام در صورت درخواست، سم در اختیار مشتری قرار داده می‌شود اما این نکته را در نظر داشته باشید سمپاشی به صورت غیراصولی عواقب جبران ناپذیری به همراه دارد.

  درصورتی که بخواهیم سوسک ها کلا نابود بشن چه کاری باید انجام بدهیم؟

  باسلام بهترین کار سمپاشی و طعمه گذاری کل ساختمان است یعنی اگر آپارتمان است کل واحدها و مشاعات سمپاشی شود.

  سلام اقا کمک کنید منزل ما موریانه زده چکار باید بکنم؟

  باسلام در سریعترین زمان باید سمپاشی انجام شود و این کار را به متخصص بسپارید که در غیر این صورت باعث گسترش موریانه می‌شود.

  سلام من محل کارم سوسک ریز داشتیم بعد چند مدت توی خونه هم دیدم فکر کنم ار سرکار با خودم آوردم یک سری خودم سمپاشی کردم کم شدند اما دوباره برگشت طعمه گذاری هم کردم جواب نگرفتم بنظر شما چیکار کنم؟

  باسلام به جای اینکه انقدر به خودتان زحمت بدهید و اذیت بشوید با سمپاشی نایب تماس بگیرید تا به صورت تضمینی و دائمی ریشه کنی سوسک ها انجام شود.

  سلام ما کبوتر داریم الان مگس کبوتر اومده توی منزل و چندباری نیش زده آیا خطر داره؟

  باسلام بله مگس ها از هر نژادی که باشند آلودگی را به انسان انتقال می‌دهند بخصوص مگش کبوتر یا همان کنه کبوتر که بهتر سریع تر اقدام به سمپاشی کنید.